Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Разград, Бели Лом
90 000 €
176 024.70 лв.

(1 698 €, 3 321.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:50 на 13 март, 2026 год.
Обявата е посетена 492 пъти.
Площ:
53 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1970 - 1979 г.

Описание на имота:

Продава се двустаен южен апартамент след основен ремонт. ПВЦ дограма, нова входна врата, сменени интерирорни врати, подове с ламинат и теракот. Съвременна кухня! Отопление -ТЕЦ! Има направена външна изолация. Продава се с наличното обзавеждане.

Нисък етаж! Контролиран достъп, добре поддържани общи части!

Кв. 'Бели Лом'!

Светъл, топъл апартамент. Остъклена тераса. Имотът разполага с мазе и таванско помещение.

Обади се СЕГА и цитирай този код 687527.
Особености
Тухла
За контакт:
0877399783
Агенция:
АДРЕС
0893039065
АДРЕС logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2018 г.
address_razgrad.imot.bg
Адрес:
област Разград, гр. Разград, бул.Априлско Въстание' 2Е
http://address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Разград, Бели Лом
Обява: 1b177339541079329

90 000 €
176 024.70 лв.
История на цената
(1 698 €, 3 321.00 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Разград, Бели Лом

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност